Motto:

„a touch of design"

Team Malatura

MALATURA
LOGO-MALATURA kopia.png
MALATURA

Malatura to pracownia zajmująca się unikatową dekoracją ścian. Powstała z pasji do sztuki i designu. Zajmuje się przede wszystkim malowaniem ścian w sposób niestandardowy, ale może również zaproponować Malaturę w innej formie dostosowanej do Inwestora. 

MALATURA WWW.png

Motto:

'Koty są jak chipsy,

na jednym się nie kończy...'

HODOWLA VABANK*PL
KOTA BIALE.png
HODOWLA VABANK*PL

Hodowla kotów brytyjskich Vabank*PL działająca od 2009 roku, należąca do międzynarodowej organizacji FIFe. Hodowla powstała z miłości do kotów brytyjskich. Rodzą się w niej kocięta o nietypowych kolorach - rudym, kremowym, czekoladowym, cynamonowym czy czarnym.

Zrzut ekranu 2020-12-28 o 15.45.33.png
IBUDHAUS
ibudhaus logo.png

Firma ta posiada ponad 30-letnie doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym, a ponad 20-letnie przy realizacji budynków w technologii szkieletowej. W swoim portfolio posiada ponad 1000 realizacji w Polsce i Europie. Firma Ibudhaus posiada 5 oddziałów, gdzie można zobaczyć ich domy pokazowe: Mikołów, Pszczyna, Luboszyce, Gdańsk czy Goczałkowice-Zdrój.

DAGMA PŁYTKI
cropped-logo-1-1.png
Flugger-farby-2 kopia.png
Grupa 2 kopia.png

Salon sprzedaży płytek ceramicznych oraz akcesoriów łazienkowych z Katowic. To jeden z nielicznych salonów, gdzie prezentowane są najnowsze trendy ze świata płytek ceramicznych i łazienek. To miejsce jedyne w swoim rodzaju na mapie Śląska, ze względu na koncepcję ekspozycyjną odmienną od tej, do której przyzwyczaiły nas tradycyjne salony sprzedaży płytek oraz profesjonalną obsługę klienta.

FLÜGGER 

Duński producent wysokiej jakości farb, produktów do drewna, mas szpachlowych, tapet, narzędzi i innych akcesoriów niezbędnych do prowadzenia prac wykończeniowych na powierzchni. Priorytetem marki są produkty funkcjonalne oraz przyjazne środowisku, które umożliwiają stworzenie trwałego wykończenia powierzchni o dużych walorach dekoracyjnych. 

ReDeko 

Firma remontowo-wykończeniowa z Gliwic zajmująca się wykończeniami wnętrz, pracami polegającymi na przebudowie, remoncie czy rozbiórce dla klientów indywidualnych oraz firm. Zajmuje się zarówno kompleksowymi remontami domów jednorodzinnych, mieszkań, jak i lokalów użytkowych.